Eshop i výdejní místo na osobní odběry ve Střelicích u Brna funguje bez omezení.

Univerzální

Vše o nákupu

Slevy

Obrázek Zobrazit větší

Savo Original 1 l

102238

Savo

8594005390157

Nový produkt

Tekutý dezinfekční přípravek - účinný přípravek na dezinfekci vody (bazény, studny) a povrchů. Splehlive likviduje baterie, viry, řasy a houby. Láhev obsahuje 1 litr.

Více informací

Skladem u nás

59,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Tekutý dezinfekční přípravek - účinný přípravek na dezinfekci vody (bazény, studny) a povrchů. Splehlive likviduje baterie, viry, řasy a houby. Láhev obsahuje 1 litr.

Použití :
- Dezinfekce povrchů:
Na podlahy, kuchyně, sanitární předměty a sanitární keramiku použijte roztok 2 l přípravku Savo Original a 9 l vody, nechte působit 30 minut. Silné znečištění nejprve mechanicky odstraňte. Hračky, předměty a plochy, které přichází do styku s potravinami, opláchněte po 30 minutách pitnou vodou.

- Dezinfekce nepitné užitkové vody ve studnách:
Dávkujte 60 ml (1 a půl uzávěru) na 2 m3 vody. Dávku přípravku Savo Original nejprve rozmíchejte v 9 l vody (např. v kbelíku), a poté zkrápějte vodní hladinu studny. Po 30 min. je voda dezinfikována a současně dochází k rozložení účinné látky.

- Dezinfekce vody v bazénech:
Lze použít jako celosezónní mikrobicidní a protiporostový přípravek pro provoz bazénů. Koupat se je možné po 30 minutách od aplikace přípravku. Iniciační dávka: Pro první zachlorování bazénu dávkujte 160 ml Savo Original na 3 m3 vody. Dávku nejprve rozmíchejte v 9 l vody (např. v kbelíku) a pak vlijte po částech do bazénu. Udržovací dávka: Pro běžnou dezinfekci a udržení správné koncentrace volného chloru v bazénu dávkujte 80 ml přípravku SavoOriginal na 3 m3 vody každé 2 – 3 dny. Při déletrvajících teplotách vzduchu nad 25 °C a trvalém slunečním svitu je vhodné aplikovat udržovací dávku denně. Šoková dávka: Při výskytu řas, dlouhodobém horkém počasí nebo zvýšeném provozu dávkujte jednorázově 240 ml Savo Original na 3 m3 vody. Láhev má bezpečnostní uzávěr. Stlačte na vyznačených bočních plochách a odšroubujte. 1 uzávěr = 40 ml.

Balení produktu:
- Láhev obsahuje 1 litr.
- Prodej po 1 ks (uvedená cena je za 1 ks).